Kiedy w Polsce przypadają najważniejsze dni sprzedażowe w roku?

Najważniejsze dni sprzedażowe w roku  to okres kiedy w sklepie można tylko pomarzyć o swobodnej przechadzce z wózkiem. Pomiędzy sklepowymi półkami jest 10 razy więcej osób niż zwykle, plusem jest jednak, że możemy czasami złapać jakieś korzystnej promocje. Kiedy zatem w Polsce przypadają te najważniejsze dni sprzedażowe w roku?

Walentynki (14 Luty)

Dzień Zakochanych to prawdziwie gorący okres w sklepach, kwiaciarniach, ale również restauracjach i kawiarniach. W tym szczególnym dniu zakochani obdarowują się wzajemnie upominkami oraz świętują przy romantycznych kolacjach lub winie.

Wigilia Bożego Narodzenia (24 Grudzień)

W wigilię wciąż jeszcze poszukujemy prezentów, dokupujemy spożywcze smakołyki i nerwowo poszukujemy produktów, które mogłyby jeszcze bardziej sprawić radość nam i naszym bliskim podczas zbliżających się Świąt. Wiele osób nie ma wcześniej czasu na dokonanie Świątecznych zakupów, więc Wigilia pozostaje ostatnią dostępną datę. Tego dnia z pewnością natkniemy się na wiele promocji.

Dzień Matki (26 Maja)

Tego dnia z kwiaciarni masowo znikają kwiaty, a sklepowe półki są ogołacane z wszelkich czekoladek i innych kobiecych upominków. Przed Dniem Matki widać również szczególne poruszenie w sklepach z odzieżą oraz w kawiarniach i restauracjach.

Czarny piątek

W tym okresie większość sklepów oferuje ogromne promocje na asortyment. Black Friday to więc prawdziwa gratka dla łowców dużych promocji. Zniżki dotyczą zarówno produktów odzieżowych jak i elektroniki.

Źródło: https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *